Організатори фестивалю електронної музики Laboratorium анонсували перший фестиваль у 2026 році, присвячений 7-річчю з дня заснування серії масштабних електронних подій.
Наразі відомо, що зимовий Laboratorium відбудеться 7 лютого у Києві. Місце проведення публічно не афішують, але в соцмережах представники вечірки зазначають, що постійні відвідувачі фестивалю здогадаються про локацію, адже організатори повертаються на танцпол, з якого все починалося.
«Дякуємо кожному з вас за те, що ви поруч і продовжуєте розділяти цей шлях разом із нами. Саме завдяки вам ця історія розвивається, набуває форми та сенсу. Цього разу ми повертаємося до символічної для нас локації – місця, з якого багато чого починалося, але тепер із новим баченням і зовсім іншим масштабом. Понад 3500 м² танцполу стануть простором чистої сили», – анонсують організатори Laboratorium.
Також вже відомі імена музикантів, які готують свої сети до дня народження Laboratorium. Наразі лайнап виглядає так:
Amrtum (FR), Byorn (BE), Eternity, Lintu Sackame, Nasti Orel, Nordeil.
Квитки на подію вже у продажу.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватися найцікавіші новини!
Популярні статті на нашому сайті:
